O FIRMIE

Dobre biuro rachunkowe w Poznaniu (Nowe Miasto, Zawady) i okolice (Swarzędz, Pobiedziska)

faktury w biurze rachunkowymNasze Biuro Rachunkowe oferuje usługi dla firm o różnym profilu działalności i formie prawnej. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów, jak również polisę OC, które stanowią potwierdzenie jakości proponowanych usług. Certyfikaty te dotyczą zarówno całego biura, jak i kompetencji specjalistów, którzy będą odpowiedzialni za prowadzenie rachunkowości w Państwa firmie.

 

Kancelaria Rachunkowa Sigma świadczy swoje usługi na terenie wielu miast w wielkopolsce, m.in. Poznania (na Nowym Mieście i Zawadach), Swarzędza, Kostrzyna, Pobiedzisk, Gniezna oraz okolic.

Najważniejszą cechą, która stanowi wyróżnik biura rachunkowego Sigma, jest mobilność. Dzięki temu współpracujemy :

  • prowadząc księgowość w siedzibie Klienta
  • nadzorując księgowość prowadzoną przez pracowników Klienta
  • prowadząc księgowość i przechowując dokumentację Klienta w lokalu naszego biura (istnieje możliwość odbioru dokumentów przez naszego pracownika)
  • pracując zdalnie, dzięki synchronizacji z systemem Klienta za pomocą łączy internetowych
  • prowadząc księgowość online- pozwalająca Klientom biura na zdalne łączenie się i bieżący wgląd w dane swojej firmy (płatności, podatki, zestawienia księgowe).

Dlaczego biuro rachunkowe Sigma?

Wysoka jakość oferowanych usług jest wypadkową gruntownej wiedzy, kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego oraz ambitnego, wykwalifikowanego i dobrego zespołu.

Tym co wyróżnia biuro rachunkowe Sigma jest:

  • aktywne podejście do spraw Klienta, otwartość oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby
  • doświadczenie w prowadzeniu systemów rachunkowości firm o różnym profilu działalności, zarówno handlowym , usługowym, czy produkcyjnym.
  • umiejętność obsługi szerokiej gamy programów finansowo- księgowych również na systemie funkcjonującym u Klienta wynikająca z dobrej znajomości systemów takich jak : COMARCH CDN XL, COMARCH OPTIMA, SYMFONIA, REWIZIR GT.
  • podejmowanie trudnych wyzwań
  • gwarancja rzetelności, terminowości

Serdecznie zapraszamy!

Jeśli w dalszym ciągu zastanawiają się Państwo, czy rozpocząć współpracę z doświadczonymi księgowymi, zatrudnionymi w Kancelarii Rachunkowej Sigma, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi w pozostałych zakładkach. Na stronie internetowej Online Gambling Canada i wygrać prawdziwe pieniądze! Ich uzupełnieniem może być rozmowa ze specjalistami, którzy chętnie wyjaśnią, na czym polegać będzie współpraca.

Serdecznie zachęcamy właścicieli małych, rodzinnych firm oraz dużych przedsiębiorstw – w tym także budowlanych czy transportowych. Wystarczy tylko, że działają Państwo na terenie Poznania, Swarzędza, Pobiedzisk, Gniezna, Kostrzyna i innych wielkopolskich miejscowości.