Obsługa księgowa

Obsługa księgowa – Poznań, Pobiedziska, Swarzędz i okolice

obsługa księgowa

Każde przedsiębiorstwo – zarówno z miasta Poznań, Swarzędz czy też Pobiedziska, niezależnie od jego rozmiaru lub rodzaju rynku, na którym funkcjonuje, powinno zadbać o sumiennie realizowane usługi księgowe. Prowadzenie księgowości nie polega tylko na rozliczeniach podatkowych i bilansach, ale też dbałości o sprawny system informacji o bieżącym stanie należności, zobowiązań, danych o zmianach wartości przedsiębiorstwa, kształtowaniu się przychodów i kosztów za wybrane okresy.

To system wpływający na wizerunek firmy na rynku oraz na postrzeganie przez instytucje publiczne, banki, firmy leasingowe. Jeśli skorzysta się z usług księgowych świadczonych przez specjalistów, można ze spokojem skupić się na pozostałych kompetencjach i zadaniach, a co za tym idzie – realizować plan rozwoju firmy.

Na czym polega prowadzenie księgowości?

Kancelaria Rachunkowa Sigma oferuje szereg usług finansowo- księgowych dla przedsiębiorców z Poznania, Pobiedzisk, Swarzędza i innych wielkopolskich miast.

Indywidualna obsługa księgowa

Indywidualne podejście do każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od jego lokalizacji (nie tylko miasto główne, ale też Pobiedziska czy Swarzędz), dają możliwość dostosowania się do potrzeb firmy. W ofercie Kancelarii Sigma Poznań znajdziecie Państwo takie usługi księgowe, jak:

  • praca zdalna na programach Klienta
  • prowadzenie księgowości w naszym biurze lub w biurze Klienta
  • wsparcie wiedzą i doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów
  • przygotowywanie raportów np. analizy rentowności, kosztów lub sprzedaży, analiza wskaźnikowa
  • opracowywanie polityki rachunkowości
  • wsparcie w relacjach z urzędem skarbowym, ZUSem
  • pomoc w procesie uzyskiwania kredytu lub leasingu, sporządzanie wniosków kredytowych, odpowiedzi na pytania banków lub leasingodawców itp.
  • współpraca z biegłym rewidentem, podczas badania ksiąg
  • usługi w zakresie kompleksowej pomocy prawnej i organizacyjnej przy tworzeniu wszystkich rodzajów spółek
  • początkujący przedsiębiorca może liczyć na naszą pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, wyborze formy opodatkowania, wsparcie merytoryczne.

Zachęcamy Klientów aby określili jakie korzyści chcą osiągnąć ze współpracy z biurem rachunkowym, a my dopasujemy rozwiązania.

Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców z całej wielkopolski – Poznania, Swarzędza, Pobiedzisk, Gniezna, Kostrzyna i innych miejscowości, na terenie których biuro Sigma świadczy swoje usługi. Kancelaria posiada wszelkie certyfikaty i cieszy się doskonałą renomą wśród szerokiego grona Klientów, którzy już skorzystali z możliwości obsługi i prowadzenia księgowości. Zapraszamy!