UPRAWNIENIA

Sigma Poznań – biuro rachunkowe z certyfikatem Ministerstwa Finansów

 

Co sprawia, że biuro rachunkowe Sigma z Poznania jest tak dobrą propozycją dla firm z różnych sektorów? Rzetelne wykonywanie obowiązków, zdobywana latami wiedza na temat księgowości oraz doświadczenie we współpracy z rozmaitymi Klientami, zostały poparte certyfikatami. Stanowią one potwierdzenie rzetelności oraz profesjonalizmu Kancelarii Rachunkowej.

 

 

 

Certyfikatem księgowym Ministra Finansów uhonorowano Panią Dorotę Jerzyńską, poświadczając o jej odpowiednich kwalifikacjach do wykonywania zawodu. Dzięki najlepszym uprawnieniom, mogą być Państwo spokojni o prowadzenie ksiąg rachunkowych przez specjalistkę w dziedzinie finansów, o odpowiedniej wiedzy i kwalifikacjach.

Biuro rachunkowe Sigma posiada także dodatkowy certyfikat wystawiony przez Centrum Informacji Księgowej. Aby uzyskać podobny tytuł, Kancelaria musi spełnić szereg wymagań, m.in. cieszyć się nienaganną opinią wśród Klientów, mieć aktualne ubezpieczenie OC na prowadzenie usług księgowych, a także pracować na licencjonowanych programach księgowych.

Kwalifikacje i doświadczenie potwierdzone dokumentami

Dzięki tym dokumentom, mogą być Państwo pewni, że współpraca z biurem rachunkowym Sigma będzie najlepszym wyborem. Doświadczeni i wykwalifikowani księgowi dołożą wszelkich starań, aby księgowość Państwa firmy była prowadzone sumiennie i rzetelnie. Zapraszamy!